Володимир Скуридін

Адвокат, LL.M, CIPP/E, партнер

    Освіта: Національна юридична академія ім. Я. Мудрого, м. Харків, 1998 р.; Kings College London, м. Лондон, Велика Британія, 2012 р.

    Досвід:  1996-2002 рр. – провідний юрист банку, керівник юридичного відділу одного  з найвідоміших видавництв;

2002-2012 рр. – приватна юридична та адвокатська діяльність: вирішення широкого кола господарських питань суб’єктів господарювання, юридичне супроводження діяльності видавництв, організація захисту інтелектуальної власності, представництво інтересів медійних компаній та публічних осіб у судах різних інстанцій з питань захисту інтелектуальної власності, захисту честі, гідності та ділової репутації, представництво інтересів суб’єктів в судах різних спеціалізацій з господарських, податкових та інших видів спорів;

2013-2016 рр. – повне юридичне супроводження діяльності та організація юридичної служби провідної міжнародної IT-компанії в Україні;

2016 р. – теперішній час – правове супроводження діяльності IT-компаній, стартапів з питань організації та поточної діяльності, захисту об’єктів інтелектуальної власності, контрактів з іноземними контрагентами, в тому числі за англійським правом, консультування щодо захисту персональних даних за європейським та російським законодавством (GDPR, 152-ФЗ). 

У 2007 p. приєднався до команди адвокатів Адвокатського об’єднання «Тимошенко і партнери».

    Спеціалізація:

Право інтелектуальної власності;

Право інформаційних технологій (цифрове право);

Англійське та міжнародне право;

Захист особистих немайнових прав особи (прайвасі); Консультування з питань персональних даних за європейським та російським законодавством.

    Написати Володимиру Скуридіну