Наші послуги

Захист у кримінальному провадженні

Зазвичай, особа, яка потрапляє в орбіту кримінального переслідування, перебуває в стані сильного психічного стресу, особливо враховуючи досі існуючий інквізиційний підхід у досудовому розслідуванні злочинів та їх судовому провадженні. У цей період людина не в змозі адекватно реагувати на навколишню дійсність і схильна до скоєння непоміркованих і імпульсивних вчинків. Саме в цей період вона як ніколи потребує професійної допомоги і захисту.

Програма «Особистий адвокат»

Дана програма передбачає надання цілодобової правової допомоги фізичним та юридичним особам. Клієнти, які обрали такий вид правової допомоги, можуть бути впевнені, що негайно отримають якісну правову допомогу в той момент, коли вона найбільш необхідна.

Адвокат по ДТП

 

Залежно від обставин і наслідків дорожньо – транспортної пригоди розгляд такої справи може відбуватися за адміністративною або кримінальною юрисдикцією, що, в свою чергу, тягне притягнення винної особи до адміністративної або кримінальної відповідальності.

Адміністративні справи по ст. 130 КУпАП

 

Керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів є одним з найпоширеніших порушень ПДР, що має, нажаль, тенденцію до зростання. Наприклад, лише в Києві в серпні поточного року кількість таких порушень зросла на 13,5 % у порівнянні з минулим липнем місяцем. Актуальності даній проблемі додає ще й можливе віднесення законодавцем цього правопорушення до категорії кримінальних.

Справи про порушення митних правил

В силу специфіки своєї бізнес діяльності багато підприємців, а також громадян України у повсякденному житті, стикаються з притягненнями до відповідальності за порушення митних правил і необхідністю отримання правової допомоги митного адвоката.

Написати нам