Про нас

Наші практики

Представництво в державних органах

Наше об’єднання надає правову допомогу в захисті прав та інтересів клієнта в його взаєминах з державними органами.

Кримінальне право і процес

Практика спрямована на захист прав, свобод та законних інтересів фізичних і юридичних осіб, залучених у кримінальне провадження, а також на сприяння в оптимальній реалізації прав і обов’язків, обумовлених відповідним процесуальним статусом цих осіб.

Cудове представництво

Дана практика спрямована на надання правової допомоги та захист прав і законних інтересів клієнтів (фізичних осіб, фізичних осіб – підприємців, суб’єктів господарювання всіх форм власності) в судах різної юрисдикції у справах (спорах) в різних галузях права в цивільному, адміністративному, господарському судочинстві.

Чому обирають нас?

  Ми добиваємось максимально можливих позитивних результатів у справі надання захисту в кримінальних провадженнях.

  Маємо величезний досвід в інших, суміжних з кримінальним правом і процесом, галузях права: господарське право та процес, цивільне право і процес, адміністративне право і процес, корпоративне, сімейне, податкове, земельне, трудове право.
  Надаємо комплексну, якісну, що відповідає всім загальновизнаним національним і міжнародним стандартам, а також етичним нормам адвокатської професії, правову допомогу.

Наша філософія

1

Вірність присязі адвоката

Відповідальне ставлення до присяги, як до вищого прояву вірності і відданості обраній справі.

2

Довірчі взаємини

Одним з найважливіших умов нашої співпраці з клієнтом є абсолютна взаємна довіра. Адвокат не доб’ється позитивного результату у вирішенні правової проблеми клієнта, якщо останній не буде повністю відвертий щодо всіх обставин справи і не надасть всю необхідну інформацію і документи.

3

Нестандартні рішення

Одним з основних принципів, яких ми неухильно дотримуємося у своїй роботі, є творчий, нестандартний (відмінний від шаблонного) підхід до вирішення правових задач, що стоять перед нами, як повіреними клієнта.